Kiedy mogę spodziewać się dostawy paczki i jakie są koszty wysyłki?

Kraj Polska Koszt wysyłki*
Kurier In Post ( Przelew) 11,96 zł
Kurier In Post ( Za Pobraniem) 14,96 zł
Bezpłatna wysyłka od 200 zł
Czas dostawy 2 do 4 dni roboczych

Czy mogę sprawdzić status realizacji zamówienia?

Status zamówienia widoczny jest w historii zamówień dla klientów zarejestrowanych. Ponadto klienci otrzymują maile generowane automatycznie informujące o statusach: potwierdzenie przyjęcia zamówienia, przyjęcie zamówienia do realizacji, wysłanie zamówienia. Ostatni mail zawiera również informację o numerze listu przewozowego.

Dlaczego Kay Pro? Co to za marka ?

KayPro to niezrównane, innowacyjne i wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jako lider włoskiego rynku kosmetycznego, KayPro nieustannie dąży do osiągnięcia absolutnej jakości swoich produktów i niewiarygodnej wydajności.
Firma KayPro jest dumna z całej swojej gamy produktów, ponieważ pozwala wybrać odpowiedni i kompletny program dla każdego rodzaju włosów, niezależnie od ich stanu.

Seria produktów z olejkiem arganowym i olejem makadamia, kosmetykami na bazie keratyny i kwasu hialuronowego, a także specjalistyczną pielęgnacją przeciw wypadaniu włosów.

Tysiące fanów marki w 40 krajach!

KayPro to najlepsze rozwiązanie dla salonu kosmetycznego na każdym poziomie, a także do codziennej pielęgnacji włosów w domu. Włoska pielęgnacja KayPro ma na celu utrzymanie zdrowych włosów i skóry głowy, ponieważ tylko zdrowe włosy mogą być piękne.

Wypróbuj i ciesz się najlepszym włoskim produktem do pielęgnacji włosów.
Jeśli szukasz czegoś naprawdę skutecznego dla twoich włosów, to jest to tylko KayPro!

Jak mogę zapłacić za moje zamówienie ?

Informacje odnośnie formy płatności oraz rodzaje przesyłek można znaleźć na stronie Płatności i warunki dostaw.