Jak zapuścić długie włosy? Jak zrobić tak żeby włosy mniej wypadały i wyglądały zdrowo ?

✅ Jeżeli farbujesz włosy to wybierz taką farbę która jest jak najmniej szkodliwa. Polecam KayPro Caviar Supreme!

✅Poprostu zapuszczaj.

 

✅Mów cały czas ze masz piękne, zdrowe, gęste szybko rosnące włosy ( siła myśli działa o go go uwierz mi 😁). Pokochaj swój naturalny kolor!

 

✅Zdrowo się odżywiaj i pij dużo wody. Potrzebujesz mnóstwo witamin dla twojego organizmu. Dbaj o włosy nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz!

 

✅ Chroń włosy przed słońcem.

 

✅Zaplątuj włosy na noc.

 

✅ Ścinaj końcówki co miesiąc.

 

❌Nie rozczesuj włosów na mokro, poczekaj aż wyschną. Dlaczego? Ponieważ włosy mają swoją własną strukturę. Same potrafią się ułożyć.
Gdy wyschną rozczesz je, jednak zacznij od dołu. Wtedy włosy będą lepiej się układać i mniej wypadać. Efekt zobaczysz sama! Bądź cierpliwa, przyzwyczaj włosy, do nowego sposobu układania.

 

❌Bardzo rzadko susz włosy suszarką lub prostownicą.

 

❌ Nie rób zabiegów keratynowych z prostownicą! Gdy używasz keratyny to tylko szampon, odżywkę lub maskę, bez prostownicy!

 

❌ Nie rób przedłużanie włosów.

 

Ja miałam bardzo suche, nieposłuszne, puszące się włosy. Co ja z nimi tylko nie robiłam uwierzcie mi… W momencie gdy  zaczęłam stosować się do tych prostych zasad oraz gdy zainwestowałam w dobry szampon i maskę  ( Kaypro Botu Cure ) do włosów oraz spray ( ING 10 in 1) do końcówek to od tego momentu mam piękne i zdrowe włosy  🌿👱🏻‍

  • Share post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *