PŁATNOŚCI I WARUNKI DOSTAWY


PŁATNOSCI

Płatności można realizować na 3 sposoby:

 

1. Przelew bankowy
Przedpłata wykonana na nasze konto:
„ Ann Rose” Tomasz Sagan
ul. Poniatowskiego 14/5
37 – 450 Stalowa Wola
Bank PKO SA: 53 1020 4939 0000 0202 0087 6755

 

Wysokość przedpłaty to wartość zamówionych towarów powiększona o koszty przesyłki.
Jej wartość widoczna jest w mailu potwierdzającym transakcję. Na przelew czekamy 14 dni, po tym okresie transakcja jest anulowana.

 

2. Polecenie pobrania.

Klient płaci kurierowi przy odbiorze przesyłki.

 

3. Gotówka lub płatność kartą płatniczą

Tylko przy odbiorze osobistym (klient koniecznie musi wcześniej ustalić termin odbioru) w naszym sklepie w Stalowej Woli ul. Poniatowskiego 14/5

 

Warunki dostawy

Zrealizowane zamówienie dostarczane jest do Klienta przez firmę kurierską  w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu nadania przesyłki. Dostawa odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 15:00.
Prosimy wybrać taki adres dostawy przesyłki, aby możliwe było jej skuteczne doręczenie w godzinach określonych powyżej.
Kurierzy dostarczający przesyłki  nie są zobowiązani do kontaktu telefonicznego z adresatem  natomiast często stosują tą formę.
W przypadku nieobecności adresata kurier pozostawia awizo, w którym wskazane jest miejsce i termin do odbioru przesyłki. Przesyłka jest wówczas wydana ze skutkiem doręczenia w placówce firmy kurierskiej lub w miejscu uzgodnionym z Klientem. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni robocze i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. W razie bezskutecznego upływu terminu odbioru przesyłka jest zwracana nadawcy.

 

Koszty dostawy
Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta rodzajowi przesyłki. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli opłat, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub, na życzenie Klienta, fakture bez VAT.

 

Tabela opłat za dostawę

Rodzaj płatności

Koszt dostawy brutto

Dostawa gratis

In Post kurier

Przelew

11,96zł

Powyżej 200 zł

In Post kurier

Płatność za pobraniem

14,96zł

Powyżej 200 zł